tom03
30-latek, Warszawa
Hej, jestem 26 letnim chłopakiem Bi, ale z kolesiami nie mam za bardzo jakiś doświadczeń na żywo. Jak narazie Szukam tutaj kogoś z kim można by pogadać i nie tylko ;) Póki co raczej nie interesują mnie realne spotkania, wolałbym znaleźć kogoś do popisania, może wymiany fotek, zabawy itp ;> Lubię: Jestem Bi i kreci mnie baardzo dużo, szczególnie kiedy jestem na Chem...???? Najbardziej jarają mnie klimaty: - Sneak, Soxy (najlepiej białe dłuższe, lekko przechodzone;) ), Getry piłkarskie i ogólnie chłopaki w strojach piłkarskich - Pończochy, Rajstopy,obcisłe boxerki - Trójkąty Bi, Sperma, Plucie i Ślina do tego różne inne fetysze i perwersje, ogólnie trochę tego jest ????